Vaikų žaidimų aikštelės

Vaikų žaidimų aikštelės

    Mes Jums siūlome įrangą vaikų žaidimų aikštelėms kaip: daugiafunkcinius įrenginius, sūpynes, karstykles, laipiojimo tinklus, spyruoklines sūpynes, karuseles, smėliadėžes, čiuožyklas. Taip pat galite kreiptis ir dėl individualių užsakymų. Suprojektuosim ir pagaminsim Jums specifinį gaminį pagal Jūsų pasirinktą medžiagiškumą, dizainą ir t.t.
    Vaikų žaidimų aikštelės - tai ne tik laisvalaikio praleidimo vieta, vaikai susipažįsta su aplinka, susiranda naujų draugų. Labai svarbu, kad žaidimų aikštelės būtų saugios, lavintų vaikų kūrybingumą, bendravimą bei skatintų aplinkos pažinimą.
    Vaikų žaidimų aikštelės tinka vaikams  nuo 3 iki 14 metų. Ne paslaptis, jog maži vaikai yra labai smalsūs, jie stengiasi susipažinti su juos supančia aplinka, todėl mes labai daug dėmesio skiriame saugioms, įdomioms, lavinančioms aikštelėms, kuriomis džiaugtųsi mažyliai ir jų tėvai stebėdami savo vaikus.
    Vaikų žaidimų aikštelės, kurios yra skirtos nuo 7 metų yra  sudėtingesnės, jose daugiau dėmesio skiriama vaikų judėjimo lavinimui, sportiniams pratimams. Žaidimų aikštelės reikalauja geros koordinacijos, bei fizinės jėgos. Šiose aikštelėse yra montuojami aukštesni kalneliai, įvairios laipiojimo virvės, judantys tilteliai, laipiojimo, karstymosi tinklai ir kiti elementai.
    Projektuojant, montuojant vaikų žaidimų aikšteles, turi būti atsižvelgiama į aikštelės montavimo vietą. Visi projektai yra maksimaliai saugūs, todėl užtikrina visišką vaikų saugumą. Taip pat yra numatomos minimalios saugumo zonos aplink kiekvieną aikštelės montavimo vietą.