Gatvės kūlturizmas

Gatvės kūlturizmas

Gatvės kūlturizmas (kitaip Street Workout) Tai kompleksas įrenginių, skirtų žmonėms treniruotis naudojant vien savo kūno svorį lauko sąlygomis, naudojant specialią gatvės kūlturizmo įrangą. Treniruočių įvairovė ir platus pratimų pasirinkimas leidžia išvystyti stiprų kūną ir puikią kūno formą. Treniruokliai gali būti įrengti viešosiose  bei privačiuose erdvėse, pavyzdžiui, įranga mokyklos kiemuose arba miesto parkuose. Tokios treniruotės palaiko sveiką gyvenimo būdą. Yra lengvai prieinama kiekvienam žmogui, nes tai nereikalauja jokių papildomų lėšų. Gatvės kūlturizmas susideda iš įvairių sporto šakų, kaip lengvosios atletikos, gimnastikos, parkour kultūros. Treniruotės yra paremtos naudojant savo kūno svorį. Tai ir yra vienas iš sporto esminių dalykų, jog nereikia naudoti papildomų svorių. Kompleksus sudaro tokie įrenginiai kaip lygiagretės, skersiniai ir jų kombinacijos ("Turnikai"), švediškos sienelės, atsilenkimų sienelės, gyvatėlės.

Gatvės kūlturizmo sporto aikštelės yra kuriamos ir projektuojamos atsižvelgiant į pasaulinę patirtį bei profesionalių atletų patarimus. Mūsų kokybė, praktiškumas, dizainas – pats geriausias prekyboje.

Svetainėje pateikiami pagrindiniai gatvės kūlturizmo įrenginių pavyzdžiai. Mūsų kompanija Jums suprojektuos individualią aikštelę pagal Jūsų poreikius ir pasirinktą medžiagiškumą.

{gallery}sw{/gallery}