Mažoji architektūra

Mažoji architektūra

Mes siūlome įvairius mažosios architektūros elementus, skirtus namams, įmonėms ir viešosioms erdvėms. Pas mus rasite: betoninius vazonus - gėlines, betoninius ir medinius suoliukus, šiukšliadėžes, dėžes šunų ekskrementams, bortelius, smėliadėžes (dėžės žvyro druskos mišiniui), dviračių stovus, pelenines, atliekų konteinerius, juostinius atitvarus, betoninius stulpelius, kitus atitvėrimo elementus bei mažosios architektūros sprendimus.

Mažoji architektūra apima nedidelius statinius kiemo erdvėje: pavėsines, stogines, dekoratyvines sieneles, suoliukus, gėlines, ir kt. Jie suteikia savito stiliaus kiemui, įmonei arba miestui. Prie mažosios architektūros statinių priskiriama ir stoginės automobiliui, patalpos šalia lauko židinių, terasos, lauko baldai, įvairios rodyklės, iškabos, sūpuoklės, funkcionalios meninės kompozicijos, pavyzdžiui: skulptūros, skirtos laipioti vaikams. Visi šie statiniai reikalauja ne tik kruopštaus atlikimo, bet ir kūrybinės išmonės.

Mažosios architektūros paskirtis – gražinti. Projektuojant pasirenkama specifinis stilius, koncepcija. Labai svarbu, kad mažosios architektūros elementai įsilietų į bendrą architektūrą. Mažosios architektūros objektai suteikia aplinkai ir pastatams architektūrinio savitumo, estetinio patrauklumo ir išraiškingumo, daro aplinką įdomesnę, savitos specifikos. Mažoji architektūra gali paryškinti didžiąją. Mažoji architektūra gali pilką ir neišraiškingą aikštę padaryti įdomia ir išskirtine.