Dviračių trasos

Dviračių trasos

Apsilankyte mūsų naujoje svetainėje http://www.cgs-projektai.lt/ norėdami rasti daugiau informacijus apie Mūsų siūlomas paslaugas bei atliktus darbus!

Specializuojames daugiafunkcinių bmx dviračių (pump track) trasų projektavime ir gamyboje. Trasos projektuojamos pagal Jūsų norus, vartotojų poreikius ir galimybes. Mes Jums siūlome viską nuo gaminio pasirinkimo iki jo pastatymo.

Asfaltuota dviračių trasa

Daugiafunkcinės dviračių trasos yra skirtos visoms ne motorinėms transporto priemonėms ir jos pritaikytos važinėti Daugiafunkcinė dviračių trasa angliškai vadinama pump track - nenutrūkstanti trasa su kalniukais ir posūkiais kuriuose galima važiuoti su visom ne motorinėmis transporto priemonėmis nesispiriant ir neminant pedalų. Pavadinimas "pump track" iš žodžio "pump" kuris reiškia pompuoti. Perskirstant kūno svorį ir balansą sukuriamas momentas kuriuo metu galima vien šiuo judesiu įgauti pagreitį. Pavyzdžiui su dviračiu užvažiuojant ant kulniuko, svoris perskiriamas į galinį ratą, o nuovažiuojant į priekinįDaugiafunkcinės dviračių trasos yra skirtos visoms ne motorinėms transporto priemonėms ir jos pritaikytos važinėti

Riedlentės
Longboardai
Riedučiai
Paspirtukai
BMX dviračiai
MTB ir fiksuotos pavaros dviračiai
Vaikiški balansiniai dviračiai